Facebook Pixel

Payoneer назвала терміни розв'язання проблеми з блокуванням рахунків

Управління фінансової поведінки (FCA) Великобританії 29 червня ввечері оголосило, що Wirecard може відновити регульовану діяльність 30 червня о 00:01 за Лондоном. Про це повідомили в пресслужбі платіжної системи Payoneer.

Вранці 30 числа в компанії заявили, що FCA Великобританії дійсно «розморозила» роботу Wirecard Card Solutions у країні, однак є деякі технічні обмеження.

«Наразі ми підтримуємо контакт з Wirecard і Mastercard та оновлюємо кожного клієнта після того, як вони використовують свої карти. Однак є деякі технічні обмеження, які Mastercard потрібно зняти. Ми очікуємо, що це відбудеться зовсім скоро — не пізніше 24 години (тобто вже 1 липня. — The Page)», — зазначили в Payoneer.

Контекст. Раніше у платіжній системі Payoneer стався масовий збій, що супроводжувався втратою доступу до коштів клієнтів — власників карток емітента Wirecard, яку викрили у фінансових махінаціях на 1,9 млрд євро.

Збій у системі Payoneer стався через те, що карткові рахунки компанії Wirecard є синхронізованими з рахунками Payoneer. Коли ви переказуєте кошти на Payoneer, ви, найімовірніше, надсилайте їх на рахунки Wirecard. Тому проблеми Wirecard безпосередньо впливають на роботу Payoneer.

Коментарі

Всі новини