Facebook Pixel

Пандемія-2020 не буде останньою, слід зміцнювати медицину — ВООЗ

Пандемія, що вибухнула в 2020 році, не буде останньою, світовій спільноті потрібно зміцнювати системи охорони здоров'я і готуватися до нових надзвичайних ситуацій

Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус у відеозверненні до Міжнародного дня протиепідемічної готовності.

На його думку, не потрібно дивуватися наслідків COVID-19, так як на протязі багатьох років було багато «повідомлень, оглядів і рекомендацій, в яких говорилося, що світ не підготовлений до пандемії».

«Історія говорить нам, що нинішня пандемія не буде останньою і що епідемії є життєвою реальністю», — сказав Гебреісус.

Глава ВООЗ зазначив, що пандемія все сильно змінила. За рік світ «перекинувся з ніг на голову», а вплив коронавируса вийшов за межі «власне хвороби і має далекосяжні наслідки для суспільств і економік».

Надзвичайну важливість має виділення коштів на запобігання надзвичайним ситуаціям і первинну медичну допомогу.

Також глава ВООЗ вважає, що зусилля щодо поліпшення людського здоров'я не увінчаються успіхом, якщо люди не почнуть враховувати взаємодію з тваринами і «екзистенційні загрози, пов'язані зі зміною клімату».

Дата. Станом на 26 грудня число інфікованих коронавірусами перевищило 80 млн. Померли 1,7 млн чоловік. Лідерами за кількістю захворювань стали США (18,7 млн), Індія (10,1 млн), Бразилія (7,4 млн), Росія (3 млн) і Франція (2,6 млн).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉