Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Що б там не сталося, вина виключно на росії. США зробили заяву щодо падіння ракети у Польщі

Падіння ракети в Польщі 15 листопада: США винуватили росію. Фото: slovoidilo.ua

Падіння ракети в Польщі 15 листопада: США винуватили росію. Фото: slovoidilo.ua

Росія несе повну відповідальність за падіння на території Польщі ракет 15 листопада та смерть двох поляків. Відповідну заяву оприлюднили у Білому домі.

Quote«Якими б не були остаточні висновки, очевидно, що остаточно відповідальною за цей трагічний інцидент є росія, яка запустила шквал ракет по Україні, спеціально призначених для цілей по цивільній інфраструктурі. Україна мала і має повне право захищатися», — наголосили у США.

Разом з тим у Білому домі зазначили, що потрібно дочекатись результату розслідування трагедії, яке проведуть польські спеціалісти.

Щодо можливості того, що ракета була українською, у США заявили, що це не знімає вини з рф, яка тероризує український народ ударами по цивільній інфраструктурі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми ще раз висловлюємо нашу солідарність з народом України та наші співчуття з приводу втрат, які він зазнав у цих варварських авіаударах. Ми знаємо, що в результаті ще мільйони українців залишаються без світла, води та предметів першої необхідності», — наголосили у Білому домі.

Контекст. Нагадаємо: 15 листопада росія завдала найбільш масованого удару по території України з 24 лютого, в результаті якого знову були пошкоджені об'єкти інфраструктури.

Крім того декілька ракет під час атаки залетіли на територію Польщі та вбили двох її громадян. Спочатку стверджувалося, що ці ракети були російськими. Однак згодом з'явилася інформація, що це могли зробити сили ППО України. Однак більшість країн висловили думку, що чиї б не були ракети, винною у всьому є саме росія, адже це вона б'є по Україні, через що остання повинна захищатися.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини