Facebook Pixel

Прем'єр Польщі терміново зібрав Комітет національної безпеки

Масовані ракетні удари по території України відгукнулися в сусідній країні. Увечері 15 листопада у Польщі терміново скликано нараду Комітету національної безпеки під головуванням прем'єра Матеуша Моравецького. Президент Анджей Дуда також є присутнім на зустрічі з міністрами. Про причину скликання обіцяно повідомити пізніше.

Раніше у місцевих соцмережах з'явилися повідомлення, що після ударів по Україні на територію Польщі потрапили дві ракети. Повідомляли про вибухи у Люблінському воєводстві на кордоні з Україною. Загинули двоє людей.

photo-2022-11-15-20-28.jpg

Неофіційно також відомо, що підняли в повітря військові літаки.

Польське Radio ZET повідомило, що в селі Пшеводові (8 км від кордону з Україною) у Люблінському воєводстві на зерносушарні стався вибух, жертвами якого стали двоє людей. Кореспондент радіо з'ясував, що вибухи сталися, коли на терези в'їхав трактор.

На місці працюють поліція, прокуратура та військові. Пожежна служба підтвердила, що у Пшеводові були вибухи, але причина того, що сталося, поки що невідома.

Американська розвідка вважає, що ракети, що впали в Польщі, є російськими.

photo-2022-11-15-20-32-41-2.jpg photo-2022-11-15-20-32-41.jpg

Видання Onet пише, що дійсно скликано Раду у справах нацбезпеки, але приводом називає удари в Ковельському районі (Волинська область України), розташованому за 65 км від кордону з Польщею.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉