Facebook Pixel

Карантин стане м'якше: кому Кабмін дозволить працювати та з якими обмеженнями

Кабінет міністрів хоче послабити карантин для проведення масових культурних заходів. Йдеться про те, щоб можна було їх відвідувати з негативним тестом на COVID-19, а також про те, щоб зняти обмеження в роботі закладів громадського харчування, дозволити перетинати кордони іноземним туристам деяких країн, та про інше.

Ці зміни містяться в протокольному дорученні, яке озвучив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на засіданні уряду 26 травня.

За його словами, масові культурні заходи можна буде відвідувати за негативного ПЛР або експрес-тесту на коронавірус, який зробили за 72 години до заходу, або за умови, що людина пройшла повний курс вакцинації препаратами, які Всесвітня організації охорони здоров'я внесла в список лікарських засобів, дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях. Правила стосуються і відвідувачів, і співробітників.

Telegram Logo

Також Ткаченко зазначив, що потрібно розширити можливості проведення концертних масових культурних заходів, дозволити працювати різним типам засобів розміщення сфери гостинності, зняти тимчасові обмеження для закладів громадського харчування та щодо самоізоляції громадян, а також дозволити перетинати кордон іноземцям деяких держав.

Тепер Міністерства охорони здоров'я, закордонних справ, економіки, юстиції та секретаріат Кабінету міністрів протягом двох днів повинні оформити рішення актом уряду та подати на підписання прем'єр-міністру.

Контекст. Раніше в Україні продовжили режим надзвичайного стану та адаптивний карантин до 30 червня 2021 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини