Facebook Pixel

Приватизація Ощадбанку. Новий голова банку Наумов планує залучити іноземних інвесторів

Ощадбанк офіційно отримав нового керівника. Фото: Facebook / Сергій Наумов

Ощадбанк офіційно отримав нового керівника. Фото: Facebook / Сергій Наумов

Із 3 листопада головою державного Ощадбанку призначено Сергія Наумова. Його попередник Андрій Пишний склав свої повноваження 2 листопада.

Наумов розповів про майбутнє банку та зазначив, що Ощадбанк має намір розвивати власні проєкти з підтримки бізнесу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також Наумов зазначив, що Ощадбанку необхідна приватизація. На його думку, банку потрібен іноземний інвестор, який принесе нові технології та зміцнить довіру до банку. Саме приватизацію та підвищення конкурентоспроможності Наумов назвав своїми пріоритетами.

Telegram Logo

Крім того, новий голова зазначив, що державні банки мають можливість дати поштовх економічному зростанню. Ощадбанк братиме участь в ініціативах на кшталт програми «5-7-9» та розвиватиме власні проєкти для підтримання бізнесу.

Контекст. У серпні 2019 року наглядова рада Ощадбанку провела незалежну оцінку менеджменту банку, за підсумками якої продовжила повноваження голови правління Андрія Пишного ще на п'ять років.

Через два тижні Національний банк заявив, що стурбований процедурою продовження контракту з Пишним, оскільки рішення щодо його перепризначення було затверджено без проведення конкурсу, як того вимагає закон.

Перед голосуванням на другому конкурсі п'ять незалежних членів наглядової ради отримали анонімні електронні листи з пропозицією проголосувати за гроші за заступника голови Укргазбанку Геннадія Хелемського, про що вони повідомили службу безпеки банку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини