Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 4 квітня 2022 року

Триває сорокова доба російсько-української війни 2022 року. Командування противника розгортає угруповання для наступу на сході України.

Триває формування та переміщення додаткових підрозділів Російської Федерації для участі в бойових діях на території України, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Волинський напрямок

Оперативна ситуація без змін. Підрозділи ЗС Білорусі силами до чотирьох батальйонних тактичних груп і далі виконують завдання щодо прикриття кордону.

Поліський напрямок

Залишається висока можливість ракетно-бомбових ударів російськими літаками по об'єктах військової та цивільної інфраструктури з білоруських аеродромів.

Фіксується переміщення підрозділів Східного військового округу та Повітряно-десантних військ із території Білорусі до РФ. Переміщення озброєння, військової техніки та особового складу здійснюється залізничним транспортом і повітряним шляхом.

Окремі підрозділи 35-ї загальновійськової армії (Білогірськ) та 36-ї загальновійськової армії (Улан-Уде) Східного військового округу РФ розміщено в районах Речиці та Ямполя Гомельської області Білорусі.

Сіверський напрямок

Противник завершив відведення підрозділів Центрального військового округу РФ на територію Курської області та взявся за їхнє подальше переміщення.

Слобожанський напрямок

Російсько-фашистські загарбники продовжують блокування Харкова та перегруповують війська. Місто обстрілюють артилерійськими системами. Залишається висока ймовірність завдання авіаційних і ракетних ударів по цивільних об'єктах Харкова.

Водночас противник посилює протиповітряне прикриття важливих об'єктів у районі Бєлгорода та місцях зосередження військ на Харківському напрямку.

Для уточнення позицій підрозділів ЗСУ противник проводить розвідку в районі Барвінкового Краматорської агломерації із застосуванням БпЛА. Намагається відновити міст через річку Сіверський Донець у районі міста Ізюма.

Поблизу Бражківки силами до однієї танкової ротної тактичної групи ворог провів розвідку боєм і відійшов на раніше зайняті рубежі.

Російські фашисти готуються до наступу на Слов'янськ.

Донецький і Таврійський напрямки

Основні зусилля противник зосереджує поблизу міст Рубіжне та Попасна. Готується наступати на Сєверодонецьк і намагається встановити повний контроль над Маріуполем. Російсько-фашистські загарбники завдали сьогодні по місту 8 авіаційних ударів, у самому місті тривають вуличні бої, але захисники та захисниці міста тримають оборону Маріуполя.

Окупанти також завершили перегрупування та ротацію підрозділів, що втратили наступальні здібності, для відновлення активних бойових дій.

Південнобузький напрямок

Захисники України тіснять окупантів у Херсонській області. Противник провів повітряну розвідку в районі Миколаєва із застосуванням БпЛА.

Діяльність корабельного угруповання противника в акваторії Чорного моря в Чорноморській і Азовській операційних зонах знижено через шторм силою до 4 балів. Інші ворожі корабельні з'єднання виконують завдання в певних районах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉