Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 27 березня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну 27.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну 27.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває тридцять друга доба російсько-української війни 2022 року. Російсько-фашистські загарбники здійснює переміщення своїх підрозділів біля Білорусі.

Зазначені заходи проводяться з метою ротації підрозділів, які зазнали значних втрат на північних рубежах України, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Через територію Білорусі ворог також посилює наявні угруповання, поповнює запаси продовольства, палива та боєприпасів, організовує евакуацію поранених та хворих військовослужбовців. При цьому частина підрозділів збройних сил Білорусія продовжує перебувати на полігонах.

Поліський напрямок

Противник під прикриттям вогню артилерії та авіації продовжує закріплюватись на досягнутих рубежах, готується до проведення ротації підрозділів.

Сіверський напрямок

Ворог продовжує блокаду Славутича та не залишає спроб взяти під контроль Чернігів. У районах населених пунктів Лук'янівка та Рудницьке на кордоні між Київською та Чернігівською областями противник зазнав втрат і відійшов.

Слобожанський напрямок

Противник намагається перегрупуватися у районі Сум. Поблизу Харкова зосередив зусилля на поповненні втрат особового складу. У районі Слов'янська ворог проводить удосконалення інженерного обладнання зайнятих позицій. Силами оборони України відновлено контроль над містом Тростянець та селом Гусарівка.

Донецький напрямок

Окупаційні підрозділи намагаються захопити Попасну, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Маріуполь. Успіхів не має. Російські загарбники здійснили невдалу спробу штурму Красногорівки. Зазнали втрат, відійшли.

Таврійський операційний район

Російський фашистський режим продовжує застосовувати сили росгвардії боротьби з осередками опору на тимчасово зайнятої території.

Українські воїни продовжують ефективне протистояння російським загарбникам, відбивають ворожі атаки та поступово звільняють тимчасово зайняті ворогом території за окремими напрямками.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини