Facebook Pixel

Топ-10 компаній з бездоганною діловою репутацією — Опендатабот

Топ-10 компаній з бездоганною діловою репутацією — Опендатабот

Топ-10 компаній з бездоганною діловою репутацією — Опендатабот

Опендатабот презентував «Індекс Опендатабота» — щорічну збірку кращих українських компаній за доходом. До переліку потрапили найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією.

Індекс Опендатабота — аналітичний інструмент для оцінки реального становища та географії українського бізнесу, який базується на даних з державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв'язки з РФ, санкційних списках та решті аналітичних інструментів Опендатабота.

Обіг ра регіонами

Обіг ра регіонами

При складанні Індексу Опендатабота враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2022 рік), так і ділова репутація бізнесів. Зокрема, з переліку вилучені підсанкційні компанії або ж бізнеси, що мають власників з російської федерації. Також в Індексі позначені компанії, пов'язані з публічними особами, депутатами або ж політиками, які зобов'язані декларувати свої прибутки.

Quote«Мета створення Індексу Опендатабота — надати простий та зрозумілий інструмент для оцінки українського бізнесу, зокрема із розрізом на галузі та регіони. Це не прикладний засіб для точного економічного аналізу, а, скоріше, спосіб показати Україні та світу можливості та перспективи нашої країни», — зазначає засновник Опендатабота Олексій Іванкін.

Індекс відображає погляд на українські компанії з точки зору актуальних державних реєстрів, тож може розходитися з уявленням, створеним у публічному інформаційному просторі.

Показники за «вагою» та часткою галузі та регіону розраховуються на базі топу компаній та їхніх обігів. Такий підхід дає можливість зрозуміти і оцінити вплив того чи іншого регіону на економіку всієї країни, фінансову ємність галузей та становище найбільших гравців кожної галузі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉