Facebook Pixel

Кличко розповів, яким буде опалювальний сезон 2022 року в Києві

Київський міський голова Віталій Кличко анонсував непростий для жителів столиці прийдешній опалювальний сезон. Він допустив, що цієї зими температура в помешканнях буде нижчою, ніж у попередні роки.

 «Одне можу сказати, посилаючись на слова міністра Чернишова щодо того, що, на жаль, у нас цей сезон буде непростим. І, можливо, температура в будинках буде дещо нижчою, ніж зазвичай. Ми робимо зараз усе для того, щоб використати сучасні технології й підготуватися до зими, але всі інші питання лежать у площині держави, і ми сподіваємося на своєчасне постачання енергоносіїв».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Контекст. Коли ввімкнуть опалення в Україні, залежить від погодних умов. Зазвичай опалювальний сезон стартує після трьох днів поспіль середньодобової температури менш як 8 градусів.

Чиновники запевняють, що попри війну взимку без тепла та електроенергії українці не залишаться. Уряд заявив, що прораховує кілька сценаріїв розвитку подій для максимальної готовності до опалювального сезону.

1 червня Кабмін зареєстрував законопроєкт № 7427, яким фактично пропонує ввести мораторій на підвищення тарифів для населення. 21 червня його було ухвалено за основу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉