Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міненерго розглядатиме будь-які сценарії проходження опалювального сезону

Фото: dailylviv.com

Фото: dailylviv.com

Україна в умовах війни розглядає та готується до будь-яких сценаріїв проходження наступного осінньо-зимового періоду та підтримання стабільності енергосистеми.

Про це на засіданні комісії з ремонтів об’єктів генерації заявив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, повідомляє Урядовий портал.

На засіданні комісії також обговорювали актуалізацію графіків ремонту генерувального обладнання електростанцій і ТЕС для забезпечення максимальної доступності резервів генерувальних потужностей за будь-яких сценаріїв розгортання воєнних дій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ми маємо брати до уваги підступність ворога, зусилля якого спрямовано на знищення нашої енергосистеми… Крім вчасного проведення ремонтної кампанії, маємо бути готові до оперативного реагування та нестандартних підходів, як це було минулого опалювального сезону», – заявив Власенко.

Міненерго та учасники енергоринку напрацьовують комплекс заходів для підтримання фізичного й паливного балансу енергосистеми та фінансової стабілізації генерувальних підприємств.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Україна вже має досвід оперативного реагування на проблеми в діяльності генерації в умовах війни, нагадали в Міненерго.

Зокрема, коли з постачанням вугілля на ТЕС і ТЕЦ виникали перебої, відбувалося його заміщення природним газом у межах спецзобов'язань, визначених урядовою постановою. За інформацією Міненерго, упродовж березня — квітня газ постачався на Зміївську, Вуглегірську, Запорізьку, Слов’янську ТЕС, а також на Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, Харківську ТЕЦ-5, Чернігівську ТЕЦ, Сумську ТЕЦ, Миколаївську ТЕЦ, Херсонську ТЕЦ.

Коментарі

Всі новини