Facebook Pixel

Новорічний локдаун. Що про нього відомо

«Новорічний локдаун» поки вводити не збираються, проте рішення про нього буде прийматися за підсумками карантину «вихідного дня».

Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

«Варіант «новорічного локдауна» розглядається у всіх країнах, ми чуємо це від всіх європейських колег, але говорити про це поки рано. Давайте зрозуміємо, чого ми зараз доб'ємося карантином вихідного дня. Це ж ситуація, яка змінюється від тижня до тижня», — сказав він.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що якщо в найближчі кілька тижнів карантин «вихідного дня» не покаже результатів, то будуть більш жорсткі карантинні обмеження.

Раніше Кабінет міністрів скасував режим адаптивного карантину і посилив обмеження через карантин «вихідного дня».

У вихідні заборонена відкрита робота барів, кафе, ресторанів. Ці заклади можуть працювати тільки на виніс. Також заборонена робота ТРЦ, розважальних закладів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів і магазинів (крім продуктових і аптек). Громадський транспорт продовжить працювати.

На тлі протестів бізнесу місцева влада ряду обласних центрів вже заявила, що не буде дотримуватися нових правил. Денис Шмигаль нагадав, що мери і міськради не мають повноважень якимось чином обмежувати дію рішення Кабміну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉