Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Ні могилізації»: росіян закликали виходити на акції протесту проти мобілізації

Новини росії: громадські організації та соратники Навального організовують протести проти мобілізації в рф. Фото: Twitter / «Весна»

Новини росії: громадські організації та соратники Навального організовують протести проти мобілізації в рф. Фото: Twitter / «Весна»

Російський молодіжний демократичний рух «Весна», а також соратники опозиціонера Олексія Навального закликали росіян не мовчати, а вийти на протести проти часткової мобілізації у рф. Про її старт 21 вересня оголосив російський диктатор Володимир Путін.

Активісти «Весни» пропонують росіянам, які не підтримують рішення Кремля, у середу, 21 вересня, вийти о 19:00 у центри своїх міст.

Quote«Тисячі російських чоловіків – наших батьків, братів і чоловіків – буде кинуто в м'ясорубку війни. За що вони помруть? Чому матері та діти литимуть сльози?» — йдеться у заяві руху.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У Навального цю ініціативу підтримали. Ба більше, соратники опозиціонера наголосили, що готові підтримати росіян, які намагатимуться ухилитися від призову до лав російської армії, пише «Медуза».

Quote«Я точно можу сказати, що наша команда підтримуватиме будь-яку форму протесту щодо цього. Якщо ви втечете від призову, це добре, ми підтримуємо, готові надати інформаційну та юридичну допомогу. Якщо ви йдете на акції протесту, ми це підтримуємо, ми готові надати ту координаційну допомогу, яка необхідна. Якщо ви готові робити великі справи, зокрема підпалювати військкомати, ми це підтримуємо й також готові надати певну допомогу», — зазначив Іван Жданов, російський юрист, директор «Anti-Corruption Foundation».

Контекст. Путін оголосив часткову мобілізацію на росії, яка розпочнеться 21 вересня. Відповідний документ уже опубліковано на сайті Кремля.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Утім, ще тиждень тому прессекретар Путіна Пєсков заявляв, що ситуація контрольована й про мобілізацію у рф не йдеться.

Коментарі

Всі новини