Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це хитрощі та маневри: окупанти лише імітують втечу з правобережжя Херсонщини – ОК «Південь»

Херсон та область: оперативна інформація на 3 листопада. Фото: Pixabay

Херсон та область: оперативна інформація на 3 листопада. Фото: Pixabay


Таз звана «евакуація» мирного цивільного населення з правого берега Херсонщини, а також заяви про начебто виведення частини російських військ із регіону не свідчать про рішення Кремля віддати область Україні. Як повідомила речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, радіти передчасно не варто.

Quote«Попри те що ворог заявляє про залишення населених пунктів у Херсонській області та тотальну евакуацію, ми відстежуємо ситуацію й усвідомлюємо, що це можуть бути певні хитрощі та військові маневри для того, щоб створити для себе правильно побудовану оборону. Це певні провокації для того, щоб створити враження, що населені пункти залишено, що в них безпечно, але з огляду на те, що вони готувалися до вуличних боїв, ми усвідомлюємо заплановану тактику дій», — пояснила вона в етері телемарафону.

Гуменюк наголосила, що в обласному центрі зараз перебувають солдати армії рф, однак вони перевдягаються в цивільний одяг. Вони масово селяться в оселі місцевих жителів як Херсону, так і навколишніх сіл і селищ. За її словами, це робиться для того, аби ввести в оману світову спільноту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Вони хочуть створити картинку, що ЗСУ, зайшовши до населеного пункту, розпочали розстріл мирного населення. Це для пабліків і пропагандистських каналів. Але ми готові до цих провокацій», — підкреслила Гуменюк.

Контекст. Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що тимчасово окупований Херсон може бути звільнено до кінця наступного місяця.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини