Facebook Pixel

Нова служба доставки. Як в Noww замовити їжу, одяг та інші товари

У Києві запустили нову службу доставки Noww, яка доставляє їжу з ресторанів, супермаркетів і товари з магазинів одягу на замовлення для користувачів IOS і Android.

Організатори обіцяють здійснення замовлення протягом 30 хвилин з ресторанів, і годину на доставку з супермаркетів і магазинів одягу.

На перше замовлення з ресторанів дають 100% кешбек. На замовлення з супермаркетів діє кешбек 5% від суми замовлення, а з магазинів одягу — 15%. Одяг можна буде повернути якщо він не підійшов.

Telegram Logo

На даний момент обслуговування замовлень є з установ Urban Grill, SpicyNoSpicy, Pho People, Miminoshi, The Burger Mexico, Sushi Avenue та інших.

У додатку можна замовити доставку звичайним кур'єром або «Джином» — фрілансером, який доставляє замовлення в радіусі до 3 кілометрів. За користування послугою «Джин» клієнту повертається 10% кешбек.

Поки Noww працює тільки в центрі Києва і на Позняках. Функція замовлень з супермаркетів і магазинів одягу ще не доступна.

Нагадаємо, що в Києві працюють такі служби доставки як Glovo, Bolt, Rocket і iPOST, яку в 2021 році придбала «Нова пошта».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини