Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НКРЕКП зобов'яже операторів повернути українцям переплату за електроенергію

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП), хоче зобов'язати операторів систем розподілу повернути споживачам суми, які вони переплатили за електроенергію і які утворилися на 1 січня 2019 року через поділ обленерго. Зробити це планують до літа 2021 року.

Як пише агентство «Інтерфакс-Україна», таке рішення комісія ухвалила на своєму засіданні 21 жовтня.

У проєкті постанови уточнюється, що йдеться про повернення коштів з особистих рахунків, які відкриті в постачальників за регульованим тарифом і на яких є кредиторська заборгованість за електроенергію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Комісія також звертає увагу, що оператори систем розподілу не повною мірою виконали фінансові зобов'язання за договорами поставок і користування електроенергією, на що скаржаться споживачі, і рекомендації НКРЕКП щодо повернення грошей.

Регулятор також зазначає, що багато скарг надходить і від побутових споживачів щодо обмежень із боку операторів систем розподілу договірної потужності електроспоживання на їхні об'єкти.

Підписуйтесь на нас в Google News!

НКРЕКП зобов'язує операторів систем розподілу до 2022 року погодити договірну потужність з індивідуальними побутовими споживачами.

Варто зазначити, що проєкт постанови розмістять на сайті регулятора для пропозицій і зауважень.

Контекст. Раніше повідомлялося, що НКРЕКП прогнозує зростання тарифів на розподіл електроенергії як наслідок введення RAB-регулювання в середньому на 25% з 1 січня 2021 року.

Коментарі

Всі новини