Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ відклав через карантин початок роботи системи електронних платежів в режимі 23/7

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Система електронних платежів НБУ (СЕП) повинна була почати працювати в режимі 23/7 з 1 квітня 2020 року, але це відбудеться пізніше.

Причину перенесення Нацбанк пояснює «розумінням труднощів, які виникли у персоналу банків у зв'язку із встановленням на території України карантину та заходами щодо запобігання розповсюдження хвороби COVID-19».

Новий регламент роботи СЕП буде введений через 30 календарних днів з дня закінчення карантину. Національний банк повідомить про це додатково.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цей регламент передбачає доступність системи для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів в тиждень.

Контекст. НБУ на період карантину скасував тарифи на платежі в СЕП. Він не буде стягувати з банків плату за здійснення розрахунків в системі. Зокрема, з 24 березня скасовується плата за оброблення електронних розрахункових документів та повідомлень у СЕП.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нацбанк буде наполягати на введенні банками кредитних канікул на час карантину. Регулятор також розробить кілька варіантів надання допомоги фізичним особам, малому, середньому та крупному бізнесу.

НБУ витратив із золотовалютних резервів $1,038 млрд у період з 16 по 20 березня на підтримку курсу гривні. У цілому за цей період регулятор продав на міжбанківському валютному ринку $1,088 млрд, а купив – $50 млн.

Коментарі

Всі новини