Facebook Pixel

НБУ оштрафував банк сім'ї Суркісів на 400 тис. грн

НБУ застосував письмове застереження і штраф в розмірі 400 тис. грн до «А-Банку», який належить братам Суркісам і членам їх сімей.

Штрафні санкції були застосовані з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення, повідомляє прес-служба НБУ.

НБУ виявив в «А-Банку» порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів, в тому числі національних громадських діячів і пов'язаних з ними осіб. Крім того, в банку Суркісів не проводилася первинний фінансовий моніторинг операцій за участю громадських діячів в установленому для клієнтів високого ризику порядку. До всього іншого, Нацбанк виявив надання «А-Банком» недостовірної статистичної звітності.

Telegram Logo

Раніше повідомлялося, що «А-Банк» потрапив в число 16 банків України, на яких НБУ буде здійснювати стрес-тестування в 2020 році.

АМКУ видав дозвіл інвесткомпанії Eavex Capital Юрія Яковенко на покупку 25% акціонерного капіталу «А-Банку».

За даними НБУ, на 1 січня 2020 року найбільшими акціонерами «Акцент-Банк» ( «А-Банк») є Ігор Суркіс (32,4368%), Григорій Суркіс (32,1991%), Світлана Суркіс (16,0975%), Марина Суркіс (16,0975%).

Коментарі

Всі новини