НБУ оштрафував банк сім'ї Суркісів на 400 тис. грн

НБУ застосував письмове застереження і штраф в розмірі 400 тис. грн до «А-Банку», який належить братам Суркісам і членам їх сімей.

Штрафні санкції були застосовані з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення, повідомляє прес-служба НБУ.

НБУ виявив в «А-Банку» порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів, в тому числі національних громадських діячів і пов'язаних з ними осіб. Крім того, в банку Суркісів не проводилася первинний фінансовий моніторинг операцій за участю громадських діячів в установленому для клієнтів високого ризику порядку. До всього іншого, Нацбанк виявив надання «А-Банком» недостовірної статистичної звітності.

Telegram Logo

Раніше повідомлялося, що «А-Банк» потрапив в число 16 банків України, на яких НБУ буде здійснювати стрес-тестування в 2020 році.

АМКУ видав дозвіл інвесткомпанії Eavex Capital Юрія Яковенко на покупку 25% акціонерного капіталу «А-Банку».

За даними НБУ, на 1 січня 2020 року найбільшими акціонерами «Акцент-Банк» ( «А-Банк») є Ігор Суркіс (32,4368%), Григорій Суркіс (32,1991%), Світлана Суркіс (16,0975%), Марина Суркіс (16,0975%).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Адвокат Суркісів назвав брехнею їхню причетність до схем у Приватбанку

Наведені аргументи базуються на недостовірних даних, які не підтверджено жодним офіційним документом. Так прокоментував агентству «Інтерфакс-Україна» адвокат Суркісів статтю, опубліковану американським виданням Chicago morning star.

Збиткові ТЕЦ: навіщо держава віддає їх «Нафтогазу»

Фонд держмайна (ФДМ) має декілька сценаріїв щодо реалізації збиткових ТЕЦ, які перебувають в управлінні фонду. Наразі питання передачі їх «Нафтогазу» розглядає Антимонопольний комітет.

Кілька десятків «слуг народу» пропонують скасувати сплату акцизу під час ввезення автомобілів

Група депутатів Верховної Ради від «Слуги народу» (45 осіб) пропонує скасувати сплату акцизного збору під час ввезення автомобілів до України. Про це йдеться в законопроєкті №3704.