Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» виконав план по створенню «зимового» запасу газу, але продовжує його накопичувати

У ПСГ станом на 1 вересня накопичено 18,16 млрд куб. м газу. Фото: «Нафтогаз України»

У ПСГ станом на 1 вересня накопичено 18,16 млрд куб. м газу. Фото: «Нафтогаз України»

У підземних сховищах газу (ПСГ) за станом на 1 вересня накопичено 18,16 млрд куб. м газу. Про це з посиланням на «Нафтогаз України» повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

До початку опалювального сезону «Нафтогаз» планує накопичити більше 19 млрд куб. м газу. У компанії вважають, що такого обсягу буде достатньо для стабільного проходження опалювального сезону навіть при можливих додаткових потребах ТЕС, яки зіткнулися з нестачею вугілля на складах.

В українських ПСГ в режимі «митний склад» зберігається 3,3 млрд кубометрів газу, що належить іноземним трейдерам і приватним компаніям-резидентам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами в.о. генерального директора «Укртрансгазу» Сергія Переломи, не варто побоюватися проблем, пов'язаних з можливим реекспортом цього газу.

«За чотири місяці сезону закачування-2021 нерезиденти реекспортували 0,06 млрд куб. м. Все інше або реалізовано на українському ринку, або залишається в ПСГ», — зазначив він.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Уряд розпорядженням №586-р від 9 червня зобов'язав «Нафтогаз» забезпечити на середину жовтня запаси природного газу в підземних сховищах країни в обсязі не менше 17 млрд куб. м.

Ціни на природний газ на «Українській енергетичній біржі» досягли нового історичного максимуму і перевищили 20 тис. грн за кубометр з ПДВ за умови передоплати. Така вартість газу стала найвищою на ринку з моменту його відкриття в 2015 році.

Коментарі

Всі новини