Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» виграв апеляцію «Газпрому» на рішення Стокгольмського арбітражу

Апеляційний суд округу Свеа в Швеції відхилив першу апеляцію «Газпрому» на рішення Стокгольмського арбітражу у суперечці з «Нафтогазом». Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконавчий директор української компанії Юрій Вітренко.

Як пояснила прессекретар «Нафтогазу» Олена Осмоловська, відхилили апеляцію «Газпрому» за окремим рішенням у справі про постачання газу між компаніями, яке прийняли у Стокгольмі 31 травня 2017 року (російська компанія оскаржила його 7 листопада 2017 року). У ньому повністю скасовувались вимоги «Газпрому» щодо «бери або плати».

Вітренко пізніше додав, що тепер «Газпром» повинен заплатити «Нафтогазу» 1 млн євро судових витрат та ще 1,65 млн грн. Суд також відхилив запит російської компанії на компенсацію своїх юридичних витрат і її звернення про секретність.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, трибунал зняв заборону «Нафтогазу» на реекспорт газу (вивіз із країни раніше ввезених товарів для перепродажу в інші країни), який є частиною контракту.

Рішення апеляційного суду округу Свеа остаточне і оскарженню не підлягає, сказано в пресрелізі.

  • Контекст
Підписуйтесь на нас в Google News!

У грудні 2017 року та у лютому 2018-го Стокгольмський арбітражний суд виніс два рішення у суперечці компаній «Газпром» і «Нафтогаз» про транзит газу і його постачання в Україну. Російська компанія оскаржила перше з рішень і 9 жовтня 2019-го Апеляційний суд округу Свеа почав слухання за цією скаргою.

Коментарі

Всі новини