Facebook Pixel

Шкарлет розповів, як відбуватиметься складання національного мультипредметного тесту

Для складання національного мультипредметного тесту надаватиметься 28 спроб. Про це повідомив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«19 числа закінчується реєстрація, але ми передбачаємо, що буде щонайменше три сесії: основна, на яку зараз закінчується реєстрація, ще одна додаткова та ще одна спеціальна. Буде 28 спроб двічі на день, під час яких усі охочі абітурієнти зможуть пройти цей національний мультипредметний тест, аби вступити до вишів», — сказав Шкарлет.

Міністр наголосив, що для складання національного тесту потребуватиметься очна присутність абітурієнтів. Водночас він припустив, що в деяких небезпечних регіонах буде реалізовано можливість складання тесту онлайн.

Один абітурієнт зможе взяти участь лише в одній сесії, тобто може складати тест лише один раз. Пробний тест для тренування проходження тестування буде оприлюднено найближчим часом.

Шкарлет також розповів, що наразі формується мережа закладів, де відбуватиметься таке тестування. Найімовірніше, це буде мережа Українського центру оцінювання якості освіти, а за кордоном — мережа відповідних освітніх центрів. Докладніша інформація про місце складання тестів буде відома в червні.

Нагадаємо, що 19 квітня — останній день реєстрації на національне мультипредметне тестування для охочих вступати на бакалаврат.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉