Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нацбанк пом'якшив обмеження для волонтерів та благодійних фондів

НБУ розширив перелік товарів оборонного призначення для придбання за кордоном та спростив умови щодо задоволення заявок на купівлю іноземної валюти для благодійних фондів:

▪Волонтери – фізичні особи можуть розраховуватися гривневими платіжними картками за кордоном без обмежень;

▪️ фізичні особи можуть купувати валюту та переказувати її за кордон (в межах щомісячного ліміту 400 тис. грн в еквіваленті).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Про це повідомляє Ukraine Now.

До відповідного переліку також входять: рації, бронежилети, каски, шоломи, військова та тактична форма, військове та тактичне взуття, захисний одяг, оптичні прилади, безпілотні літальні апарати, спальні мішки, каремати та засоби для надання медичної допомоги.

Контекст. Національний банк 21 липня запровадив додаткові заходи для мінімізації втрат золотовалютних резервів України. Зокрема, встановлено щомісячний ліміт на розрахунки за кордоном із використанням гривневих платіжних карток у розмірі 100 тис. грн (в еквіваленті) з усіх рахунків клієнта в одному банку, відкритих у національній валюті.

Коли фізична особа купує товари за кордоном за гривневою карткою, український банк, який випустив цю картку, має компенсувати міжнародній платіжній системі, яка обслуговує цю операцію, еквівалент суми у валюті. Відповідну іноземну валюту банк за гривні купує у Національного банку, який бере кошти з міжнародних резервів, бо обсяги надходження валютної виручки до країни поки що недостатні навіть для забезпечення фінансування імпорту.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини