Працівники БЕБ у Львівській області провели обшуки на підприємствах, які незаконно виробляли та продавали рідини для електронок і тютюн для кальянів. Під час обшуків правоохоронці вилучили продукцію на 6 млн грн.
Про це пише пресслужба БЕБ.
За даними БЕБ, директор товариства з обмеженою відповідальністю в змові з трьома працівниками іншого підприємства організував неліцензоване виробництво, зберігання та збут тютюновмісних виробів.
У підпільному цеху на спеціальному обладнанні вони власноруч змішували рідини для електронних сигарет і виготовляли тютюн для кальянів. Частину деталей і сировини вони завозили з-за кордону нелегально. Контрафактні тютюнові суміші та рідини із підробленими марками акцизного податку учасники організованої групи збували оптовими партіями та вроздріб через мережу фізичних осіб — підприємців.
Загалом детективи БЕБ провели 12 обшуків, під час яких було вилучено понад 24 тис. одиниць товару без акцизних марок, обладнання, офісну техніку з носіями інформації, чорнові бухгалтерські документи. Вартість вилученої правоохоронцями продукції становить понад 6 млн грн.
Нагадаємо, що детективи БЕБ у Закарпатській області розкрили зловмисників, які маскували побутову хімію під відомі іноземні бренди.