Facebook Pixel

monobank готує до запуску біткоїн-карту для операцій із криптовалютою

monobank створив біткоїн-картку для операцій із криптовалютою, проте Національний банк України вже три місяці не може схвалити її запуск.

Про це заявив співзасновник компанії Олег Гороховський, зазначивши, що його «дуже пригнічує» задумливість регулятора.

«Мікрофінансові організації, які кредитують українців під 100 000% річних, — це для НБУ ок, а карта в криптовалюті спричиняє побоювання. Уже всі на світі працюють із криптою — від PayPal до Visa, а в України, як завжди, особливий шлях», — написав співзасновник monobank.

Telegram Logo

Про плани банку щодо випуску біткоїн-карток стало відомо в липні. Як повідомляє ForkLog, проєкт реалізують у партнерстві з біржею WhiteBIT.

У жовтні глава Нацбанку України Кирило Шевченко заявив, що до регулятора зверталися комерційні банки з проханням про випуск криптовалютних карток. Однак, за його словами, регулятор переймається «питанням високої ризикованості таких операцій, дотриманням потрібних процедур фінмоніторингу».

Нагадаємо^ 8 вересня Верховна Рада України ухвалила закон «Про віртуальні активи», який регулює операції з криптовалютами на території країни. Пізніше президент Володимир Зеленський ветував документ і повернув його на розгляд зі своїми пропозиціями. Оновлений документ розглянуть найближчим часом.

Коментарі

Всі новини