Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Ірпені стартувало будівництво третього модульного містечка

Модульне містечко: в Ірпені розпочалось будівництво третього. Фото: Telegram / Олександр Маркушин

Модульне містечко: в Ірпені розпочалось будівництво третього. Фото: Telegram / Олександр Маркушин

В місті-герої Ірпіні розпочалося зведення чергового модульного містечка для людей, які через російську агресію втратили житло. Воно розташовуватиметься на території колишнього санаторію «Ластівка», розповів міський голова Олександо Маркушин.

Quote«Фінляндія надала 12 таунхаусів по 3 квартири в кожному, а це 36 квартир.Польща забезпечує житло нашим громадянам для спорудження 240 квартир», — розповів він.

Таким чином, в цілому у новому тимчасовому містечку буде 276 квартир. Маркушин наголосив, що цей проєкт є найбільшим із забезпечення соціальним житлом постраждалих громадян.

Контекст. Нагадаємо: у серпні в Ірпіні було запущене модульне містечко на 88 чотиримісних житлових модулів на території санаторію «Дубки». Нині неподалік тривають роботи над облаштуванням другого такого містечка. У нього також входитимуть 88 модулів, його відкриття планується на середину листопада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У жовтні Мінрозвитку громад і територій анонсувало облаштування ще 13 модульних містечок для тимчасового розміщення в них громадян, помешкання яких зазнало руйнувань або було знищено вщент через війну.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини