Facebook Pixel

Мобілізація в Україні. У Міноборони розповіли, від чого залежатиме оголошення нової хвилі

У Міноборони України не виключають нову хвилю мобілізації невдовзі після настання нового 2023 року. Як зазначила заступниця глави оборонного відомства Ганна Маляр, насамперед це залежатиме від ситуації на фронті.

Quote«Ці речі складно прогнозувати, адже мобілізація залежить від потреб війни. Крім того, є втрати й потреба у відновленні. Навіть ті люди, які зараз воюють, живі-здорові, потребують заміни... Не варто із цього робити страшні прогнози», – розповіла вона в програмі «Нічна варта» на "1+1".

Обговорення цього питання буде винесено на широкий загал уже після нового року.

Водночас минулого тижня очільник Міноборони Олексій Резніков в етері національного телемарафону заявляв, що потреби в додатковій мобілізації в нашій країні наразі немає. Він наголосив, що станом на зараз «у нас сьогодні достатньо людей у секторі оборони». Хоча й додав, що певні «організаційні заходи» за рішенням Генштабу з цього питання вже здійснюються.

Тоді він додав, що Сили оборони України нині найбільше потребують зброї, а саме артилерії, броньованих машин, літаків і танків.

Контекст. Нагадаємо: зараз в Україні триває третя хвиля мобілізації. Призову підлягають громадяни, які належить до мобілізаційного резерву. Тобто ті, хто закінчив військові кафедри вишів як офіцери запасу, та кого не призивали під час попередніх мобілізаційних хвиль. Питання щодо необхідності проведення мобілізаційних заходів щоразу обговорюють у ставці Верховного головнокомандувача.

14 грудня Рада продовжила дію воєнного стану та проведення загальної мобілізації до 19 лютого 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉