Facebook Pixel

У МВС оцінили кількість бійців, яку зможе зібрати росія в першу хвилю мобілізації

У Міністерстві внутрішніх справ України вважають, що на першому етапі часткової мобілізації на росії, який стартував у країні 21 вересня, Москва орієнтовно зможе зібрати від 40 до 50 тис. резервістів. Таку оцінку в етері телемарафону озвучив радник очільника МВС Вадим Денисенко.

Quote«Ця мобілізація (300 тис. резервістів – The Page) не означає, що завтра всі вони з'являться на лінії зіткнення. Насамперед підуть військові спеціальності, тож, вважаю, ця хвиля буде на 40 — 50 тисяч», — зазначив він.

Денисенко наголосив, що на більшу кількість мобілізованих у російського Міноборони, найімовірніше, просто забракне екіпірування. Також варто враховувати, що на їхнє навчання потрібен час.

Радник глави МВС вважає, що російський диктатор Володимир Путін оголосив у рф часткову мобілізацію задля того, щоб стабілізувати лінію фронту та унеможливити подальше просування українського війська.

Контекст. Путін оголосив часткову мобілізацію на росії з 21 вересня. Відповідний документ опубліковано на сайті Кремля. Міністр оборони рф Сергій Шойгу уточнив, що мобілізовуватимуть резервістів — загалом 300 тис. осіб. Він запевнив, що строковиків і студентів до лав російської армії не призиватимуть.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉