Facebook Pixel

Microsoft запропонує операційну систему Windows у вигляді хмарної служби

Корпорація Microsoft анонсувала випуск хмарного сервісу Windows 365, який дозволить переносити ОС Windows 10 і Windows 11 у Microsoft Cloud за допомогою будь-якого пристрою.

Водночас сервіс зберігає інформацію в хмарі, а не на кінцевому пристрої, що покликано підвищити рівень безпеки, повідомляє Reuters.

Windows 365 також створює нову гібридну категорію персональних обчислень під назвою Cloud PC.

Telegram Logo

У Microsoft вважають, що Windows 365 дасть змогу компаніям розв'язати багато проблем, зокрема організувати роботу співробітників із різних місць, не турбуючись про безпеку даних організації. Це дозволить компаніям ефективно й безпечно масштабувати бізнес.

Сервіс також допоможе забезпечити спеціалізованих працівників більшою обчислювальною потужністю та безпечним доступом до важливих застосунків, які їм необхідні.

З-поміж основних переваг Windows 365:

  • потужність. Завдяки миттєвому завантаженню на персональний Cloud PC користувачі можуть переносити всі свої застосунки, інструменти, дані та налаштування з хмари на будь-який пристрій. Хмарний ПК забезпечить необхідні обчислювальні потужності та можливості зберігання даних, а також оточення Windows 10 або Windows 11 на вибір. Компанії зможуть вибрати відповідний для них Cloud PC і вносити за кожного користувача щомісячну плату;
  • простота. За допомогою Cloud PC користувачі можуть входити в систему і продовжувати роботу на різних пристроях. Віртуалізація не потрібна, а IT-відділи отримають простіші можливості розгортання, оновлення та управління системами.
  • безпека. Windows 365 побудований за принципами «security by design» і «Zero Trust» із використанням можливостей хмари. Інформація захищена і зберігається не на пристрої, а в хмарі. Windows 365 забезпечує швидке оновлення, спрощує захист і рекомендує оптимальні параметри захисту для конкретного середовища.

Microsoft розкрила першу інформацію щодо Windows 365

Windows 365 пропонується за $31 на місяць, включно з віртуальним комп'ютером із двома CPU, 4 Гб оперативної пам'яті та накопичувачем 128 Гб. Ця пропозиція Windows 365 Business орієнтована на компанії з менш як 300 користувачами.

«Це ціна тільки на один артикул. Коли 2 серпня продукт стане загальнодоступним, у Microsoft буде набагато більше можливостей як із погляду конфігурацій, так і з погляду цін», — заявив представник Microsoft.

Базова конфігурація віртуального комп'ютера включатиме лише один CPU, 2 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ сховища.

Microsoft зробила сервіс Windows 365 доступним для всіх підприємств, структура цін містить усі ліцензійні права, використання та обчислювальні ресурси.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини