Facebook Pixel

«Метінвест» вклав 3,5 млрд доларів в екологічні проєкти

Гірничо-металургійна компанія Ріната Ахметова «Метінвест» за підсумками 2020 року інвестувала максимальну суму — $200 млн — в екологічні проєкти.

Про це розповів СЕО «Метінвест Холдинг» Юрій Риженков, відповідаючи на запитання The Page. Він також зазначив, що загалом в екологію інвестували приблизно $3,5 млрд.

Завдяки реалізованим екологічним проєктам викиди води на підприємствах знизилися на 45%, значно зменшилися викиди пилу й оксиду сірки. У 2021 році в екологічні проєкти планують вкласти $148 млн.

Риженков також додав, що наразі обсяг викидів на 80 — 90% відповідає нормам Європейського Союзу й після реалізації всіх екологічних проєктів його доведуть до європейських стандартів.

Quote«На «Азовсталі» наш головний проєкт — це очищення конвертерних газів, на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча — заміна фільтрів доменних печей», — додав Риженков.

Контекст. Раніше The Page повідомляло про те, що «Метінвест» направив у 2019 році $82,6 млн на екологічні проєкти Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча та «Азовсталі».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉