Новинський продовжить керувати мережею «Амстор», незважаючи на продаж Мазепі

Вадим Новинський продовжить керувати торговими центрами мережі «Амстор». Фото: УНІАН

Вадим Новинський продовжить керувати торговими центрами мережі «Амстор». Фото: УНІАН

Торговими центрами мережі «Амстор» управлятиме оператор комерційної нерухомості East Solution Group, що входить в групу Smart Holding Вадима Новинського, незважаючи на те, що наприкінці минулого року торговельні центри мережі купила інвестгрупа Concorde Capital Ігоря Мазепи на торгах Укрексімбанку.

Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в Concorde Capital, стратегічне партнерство передбачає передачу в управління East Solution Group семи торгових центрів у Запорізькій, Полтавській, Донецькій областях, що дозволить отримати додаткові конкурентні переваги для всієї мережі і досягти оптимальних умов співпраці з контрагентами.

Ба більше, до моменту угоди група Новинського керувала мережею на сході України і має напрацьовану базу орендарів, зокрема «Золотий вік», «Лотос», EVA, «Фокстрот» тощо. Завдяки такому рішенню Concorde Capital зможе знизити ризики операційного управління, а East Solution Group — запропонувати більше торгових площ на більш вигідних умовах.

Telegram Logo

Антимонопольний комітет зі свого боку повідомив, що в четвер розгляне дозвіл Smart Investments отримати право на покупку частки в статутному капіталі «Мадера Девелопмент», що забезпечить понад 50% голосів у вищому органі її управління.

Контекст. Наприкінці 2020 року «Мадера Девелопмент» придбала майно та земельну ділянку частини мережі супермаркетів і ТЦ «Амстор» за 456 млн грн (зокрема будівлі та торговельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчугу, Бердянську, Маріуполі та земельну ділянку на 7,7 га в Одесі). Це було зроблено для того, щоб врегулювати прострочену заборгованість «Амстор» у розмірі 2 млрд грн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини