Facebook Pixel

Мережа ресторанів швидкого харчування Hesburger знов почала працювати в Україні

Фінська мережа ресторанів швидкого харчування Hesburger після перерви з початку повномасштабної війни знов почала працювати в Україні.У липні Hesburger відновлює роботу чотирьох ресторанів в Україні, інші три відкриються у серпні, йдеться на сайті компанії.

За словами генерального директора Hesburger Карі Салмели, керівництво компанії провело бесіду з менеджерами кожного ресторану та керівництвом мережі в Україні. «Українці хочуть якомога швидше повернутися до звичайного життя. Саме тому ми ухвалили рішення відкрити ресторани на прохання менеджерів наших закладів. За словами наших співробітників, місцеві клієнти також сподіваються і очікують, що ресторани відкриються», – заявила вона додавши, що мережа слідкує за ситуацією в Україні і тримає зв'язок з менеджерами ресторанів, щоб за необхідності переглянути рішення щодо роботи закладів.

В Україні працює сім ресторанів Hesburger. Вони розташовані у в Києві і в Київській області. Там працюють близько сотні працівників. У кінці березня мережа оголосила, що зачиняє всі свої 38 ресторанів у росії та чотири у білорусі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉