Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Раді пропонують позбавити депутатських мандатів Медведчука, Козака, Рабіновича та Качного

Медведчука, Козака, Рабіновича та Качного можуть позбавити мандатів. Фото: glavcom.ua

Медведчука, Козака, Рабіновича та Качного можуть позбавити мандатів. Фото: glavcom.ua

У Верховній Раді пропонують позбавити мандатів народних депутатів із колишньої фракції «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука, Тараса Козака, Вадима Рабіновича та Олександра Качного, які тривалий час підтримували ідеологію «руського міра» та працювали в інтересах РФ. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на коментар пресслужби ініціатора документа (постанова № 7323) — народного депутата Олега Дунди («Слуга народу»).

Quote«Основна та найголовніша мета постанови – припинити дію депутатського мандата народним депутатам, які тривалий час підтримували ідеологію «руського міра» і працювали в інтересах країни-агресора. Досить дивно, коли народні депутати, які кликали ворога на нашу землю, і досі перебувають у сесійній залі», – ідеться в повідомленні.

Автори проєкту постанови звертають увагу на те, що перед вступом на посаду народні депутати складають присягу у ВР: «Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями захищати суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни й добробут Українського народу». Проте Медведчук, Козак, Рабінович, Качний упродовж усієї політичної кар'єри не приховували своїх проросійських поглядів, а всі їхні дії були спрямовані проти суверенітету та незалежності України, що є грубим порушенням присяги народного депутата України.

Quote«Ухвалення відповідної постанови зупинить діяльність проросійських депутатів в українському законодавчому органі. Підтримка ворога та просування інтересів Москви, яка чинить геноцид українців, знищує нас як націю. Це злочин, а злочинцям не місце в сесійній залі», – додав Дунда.

Окрім Дунди, співавторами документа також є Віталій Безгін, Юлія Клименко, Віктор Балога, Ганна Бондар, Ярослав Юрчишин, Михайло Лаба, Юрій Камельчук, Ігор Кривошеєв і Андрій Клочко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. На сьогодні Козаку та Медведчуку вже висунуто підозру у вчиненні державної зради. Останнього нещодавно затримала Служба безпеки України. Скандальний політик перебував у розшуку з 27 лютого після втечі з-під домашнього арешту.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини