Facebook Pixel

Російський бізнес Медведчука: «Схеми» знайшли нову компанію Марченко в РФ

Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука — кума Володимира Путіна, є власницею російської компанії «НЗНП Інжиніринг», яка спеціалізується на будівництві, інженерних роботах і проєктуванні. Про це повідомляють «Схеми».

За даними реєстру юридичних осіб РФ, 11 вересня 2020 року російська компанія «Юг Енерго», яку, згідно з декларацією Віктора Медведчука, контролює його дружина Оксана Марченко, стала єдиним власником компанії «НЗНП Інжиніринг». Компанію зареєстровано в Москві 1 квітня 2020 року, її основним напрямком є «діяльність замовника-забудовника, генерального підрядника», а додатковими — діяльність у галузі архітектури, інженерні вишукування в будівництві, управління проєктами.

Фото: «Схеми»

Фото: «Схеми»

Фото: «Схеми» Thumb

«НЗНП Інжиніринг» із серпня 2020 року є членом «Асоціації проєктувальників Південного округу». До Південного округу РФ входить Ростовська область, де розташований завод, який належить сім'ї Медведчука-Марченко. Крім того, назва фірми є співзвучною низці компаній сім'ї, які видобувають і переробляють нафтопродукти на території РФ.

Йдеться про «НЗНП Трейд» – компанію, яка на сумнівному конкурсі набула право видобувати нафту на Гаврилівському родовищі в Ханти-Мансійському окрузі, ТД «НЗНП» – компанію, що займається продажем нафтопродуктів, «Югтранс-НЗНП» – компанію-перевізника й АТ «НЗНП» (Новошахтинський завод нафтопродуктів).

Директором «материнської» для всіх цих нафтових структур компанії «Юг Енерго» є Валерій Пак – колишній заступник міністра природних ресурсів Росії й колишній керівник Федерального агентства з користування надрами.

Контекст. Віктор Медведчук перебуває під дією американських санкцій із 2014 року. Республіканці в Палаті представників Конгресу США вважають, що Конгрес має продовжити оновлення ініціативи зі сприяння безпеці України.

Подякувати 🎉