Facebook Pixel

Мати нардепа «Слуги народу» Клочка за два роки заволоділа нерухомістю на 14,5 млн грн

Мати Андрія Клочка партії «Слуга народу» купила нерухомості на 14,5 млн грн. Фото: УНІАН

Мати Андрія Клочка партії «Слуга народу» купила нерухомості на 14,5 млн грн. Фото: УНІАН

У матері народного депутата партії «Слуга народу» Андрія Клочка протягом останніх двох років з’явилося у власності нерухомості на 14,5 млн грн. Це дві квартири в Києві, будинки, земельні ділянки і авто.

Як ідеться в сюжеті журналістів Bihus.info, старт таких покупів 70-річної Наталії Клочко збігся з часом, коли Клочко потрапив до Верховної Ради.

Telegram Logo

У сюжеті сказано, що, за даними реєстру прав на нерухомість, улітку 2021 року вона придбала дві квартири площею 200 і 68 квадратних метрів, нежитлове приміщення на 4,5 кв. м. у житловому комплексі «Рів’єра», де середня вартість одного квадратного метра становить 35 тис. грн. Журналісти підрахували, що Клочко стала власницею нерухомості на суму 9,5 млн грн.

Будинок Наталії Клочко. Фото: Наші гроші

Будинок Наталії Клочко. Фото: Наші гроші

Повідомляється також, що мати Клочко придбала будинок на 150 кв. м. у Київській області, де розташоване котеджне містечко Viva Village Town. Загальна сума купленого, за даними журналістів, становить близько 2 млн грн. До того ж у 2020 році Наталія Клочко купила земельну ділянку на 24 сотки з власним озером недалеко від Києва за ціною близько 2 млн грн. Того ж року в її власності з’явилася Tesla Model X 2016 року випуску (ціна на такі авто стартують від 1,2 млн грн).

Щодо самого нардепа, то, згідно з його декларацією, він не має власного житла, однак володіє двома запорожцями і Volkswagen Touareg 2011 року, а Toyota Rav4 2016-го записана на його дружину. З приводу володінь його матері в коментарі bihus.Info він заявив, що не фінансував купівлю.

Контекст. Нагадаємо, що Андрій Клочко пройшов до Ради в 2019-му за списками «Слуги народу». Наразі він очолює комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До того як стати депутатом він був приватним підприємцем, зокрема торгував книгами в спецмагазині.

Будинок Наталії Клочко. Фото: Наші гроші

Будинок Наталії Клочко. Фото: Наші гроші


Коментарі

Всі новини