Facebook Pixel

Нелітний березень. Lufthansa скасує понад 7 тис. рейсів

У зв’язку з падінням попиту та рішенням низки країн, зокрема Ізраїлю, обмежити перельоти найбільший європейський авіаконцерн Lufthansa заявив про скасування 7,1 тис. рейсів у березні. Рішення торкнеться польотів до ФРН, Росії, Британії, Франції та інших країн.

Як повідомляє галузеве видання Simple Flying, найбільш радикальне скорочення стосується рейсів авіакомпанії до Ізраїлю. В Lufthansa заявили, що компанія була змушена скасувати маршрути в Тель-Авів та Ейлат з економічних та оперативних причин. Влада Ізраїлю вирішила розширити свою політику щодо обмеження сполучення з регіонами, які постраждали від коронавірусу.

Авіаперевізник повідомив про скорочення своєї програми польотів на чверть, відповідно компанія виведе з експлуатації 150 літаків. Однак в Lufthansa пильно стежать за ситуацією та готові оперативно змінювати плани, зважаючи на обставини. Загалом парк авіаперевізника нараховує 770 літаків.

Контекст. Нинішній спалах коронавірусу змінив європейську авіацію. Попит на авіаперельоти в Європі стрімко впав, особливо в північній Італії, через що авіакомпаніям довелося піти на скорочення рейсів.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) прогнозує, що авіагалузь недоотримає приблизно $100 млрд виручки через епідемію коронавірусу. Прогнози втрат авіакомпаній ще два тижні тому не перевищували $30 млрд. Однак масове скасування бронювання авіаквитків через розповсюдження епідемії коронавірусу змусило асоціацію переглянути показники.

Подякувати 🎉