Facebook Pixel

Локдаун і комендантська година в Тунісі: як відпочивати українцям

Локдаун у Тунісі: правила відпочинку для українців. Фото: pixabay

Локдаун у Тунісі: правила відпочинку для українців. Фото: pixabay

Туніс вводить локдаун на тиждень для боротьби з коронавірусом. Обмеження триватимуть із 9 до 16 травня.

Про це повідомив прем'єр-міністр Тунісу Хішам Машиші, передає радіостанція Mosaique FM.

У рамках локдауну буде введено комендантську годину, яка триватиме з 19:00 до 5:00. Крім того, діятиме заборона на поїздки між містами, крім екстрених випадків. Також заборонено проведення всіх спортивних і культурних заходів.

Telegram Logo

Припинять роботу всі ринки та підприємства, крім продовольчих магазинів. На тиждень будуть зачинені храми. З 3 травня влада Тунісу зобов'язала всіх туристів дотримуватися тижневого карантину.

Правила в'їзду до Тунісу українців

Згідно з даними МЗС, громадянам України, які прибувають до Тунісу з туристичною метою чартерними або регулярними авіарейсами, дозволено в’їзд до Тунісу за наявності негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого за 72 години до прильоту.

Проходження самоізоляції не вимагається. Однак туристи мають залишатися в складі туристичних груп, використовувати туристичний транспорт для пересування між готелями та туристичними об’єктами.

Тим громадянам України, які мають посвідку на проживання в країні або прибувають до Тунісу з приватною/діловою/іншою метою, в’їзд дозволено за умови надання негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого за 72 години до прильоту.

Також їм необхідно пройти обов’язкову самоізоляцію в спеціальних центрах упродовж семи днів власним коштом. Між п'ятим і сьомим днями потрібно зробити повторний ПЛР-тест власним коштом. Перед вильотом до Тунісу потрібно зареєструватися на сайті https://app.e7mi.tn

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини