Facebook Pixel

У «ЛНР» зібралися боротися за всю Луганську область

Так зване керівництво «ЛНР», незалежність якої напередодні визнала Росія, оголосило про намір відстояти всю територію Луганської області.

Quote«У межах законодавства наших республік є закон про держкордони, який говорить чітко про те, що територія Луганської народної республіки — це територія колишньої Луганської області. Ми маємо закликати Україну відвести війська добровільно», — наводить текст заяви так званого віцеспікера парламенту «ЛНР» Дмитра Хорошилова «Інтерфакс».

За його словами, якщо Україна не погодиться на запропоноване, «ЛНР» вживатиме заходів. Яких саме, він не уточнив, але зазначив, що так звана республіка «ухвалить рішення, яке дасть змогу встановити мир та відновити... територіальну цілісність на всій території Луганської народної республіки».

Контекст. Нагадаємо: ввечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих ДНР і ЛНР. Четвертий пункт в обох указах передбачає здійснення Росією функцій щодо «підтримання миру» на їхній території, іншими словами, спрямування туди російських військ.

У вівторок 22 лютого закон про ратифікацію договору про дружбу, співпрацю та взаємодопомогу між «ЛНР» і РФ підписав ватажок самопроголошеної республіки Леонід Пасічник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉