Крюківський завод поставить «Укрзалізниці» 100 нових пасажирських вагонів

«Укрзалізниця» та Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) підписали угоду на постачання 100 пасажирських вагонів уперше за бюджетні кошти.

За словами в.о. голови правління «Укрзалізниці» Івана Юрика, перша партія вагонів, не менше 20 одиниць, буде поставлена залізничникам до кінця року для найбільш популярних пасажирських напрямків. Решта вагонів надійдуть до кінця наступного року.

У межах договору КВБЗ повинен поставити «Укрзалізниці» 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі. Ще 17 купейних вагонів будуть обладнані для перевезення пасажирів з інвалідністю та купе начальника поїзда.

Згідно з умовами контракту, всі вагони будуть обладнані кондиціонерами, вакуумними туалетами, в кожному купе будуть розетки та енергозаощаджувальне освітлення.

Як зазначалося раніше, закупівля у КВБЗ 100 нових пасажирських вагонів загальною вартістю 3 млрд грн відбувається за переговорною процедурою без відкритих торгів.

Читати на The Page