Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зруйновані готелі та ресторани отримають кошти на відновлення – як подати заявку

Кошти на відновлення зруйнованих готелів та ресторанів – як подати заявку до ДАРТ

Кошти на відновлення зруйнованих готелів та ресторанів – як подати заявку до ДАРТ

Власники готелів, ресторанів та інших закладів туристичного призначення, які було пошкоджено внаслідок війни, можуть отримати фінансування на відновлення. Подати заявку можна до 1 лютого 2023 року, повідомили в Управлінні туризму та промоцій КМДА.

Quote«Фізичні та юридичні особи всіх форм власності, яким належать об’єкти туристичного призначення – заклади харчування, курортні заклади, готелі та інші заклади розміщення, пошкоджені чи знищені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення з Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури», — зазначається в повідомленні.

Щоб потрапити до реєстру пошкоджених об’єктів, необхідно заповнити google-форму на сайті Державного агентства розвитку туризму щодо вже наявних фактів руйнувань за посиланням: https://cutt.ly/H9bG0p4 до 01.02.2023. На кожен об’єкт форма заповнюється окремо.

Нагадаємо: Кабінет міністрів виділив додаткові 36,9 млн грн на відбудову державних об’єктів у Києві, які зазнали руйнувань під час масованої ракетної атаки російського агресора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини