Facebook Pixel

Коронавірусний імунітет: скільки є часу до повторного зараження

Вчені з університету Гонконгу заявили про перший підтверджений випадок повторного інфікування коронавірусом 33-річного чоловіка. Про це повідомляє NBC News.

Вперше чоловік заразився наприкінці березня. Його госпіталізували 29 березня, а виписали 14 квітня. Друге інфікування відбулося через більш як 4,5 місяці: позитивний результат на COVID-19 підтвердили 15 серпня.

Згідно з повідомленням, повторне зараження відбулося після того, як чоловік повернувся з Іспанії.

Telegram Logo

Дослідники порівняли секвеновані геноми вірусу після обох інфекцій і виявили, що друга інфекція трохи відрізняється від вихідного штаму вірусу. Вчені заявили, що це є підтвердженням саме повторного зараження, а не позитивного результату через затяжну першу інфекцію.

Відкриття вчених дозволяє припустити, що у деяких пацієнтів, які одужують після COVID-19, є лише короткочасний імунітет від повторного зараження.

Контекст. МОЗ оновило «червоний» і «зелений» переліки країн за небезпекою коронавірусу. У «червоному» списку зараз 65 держав. Серед них — США, Казахстан, Іспанія, Румунія, Молдова, Ізраїль, Чорногорія, Північна Македонія, Албанія, Монако та ін.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини