Facebook Pixel

Коронавірус в Італії скасував модний показ Armani, знаменитий карнавал у Венеції та футбол

Фото: flickr

Фото: flickr

Через поширення коронавірусу на півночі Італії модний дім Armani вирішив скасувати свій показ у Мілані, а влада Венеції достроково завершила знаменитий Венеційський карнавал. Кількість випадків інфікування вірусом Covid-19 в країні сягнула, за останніми даними, 155, три з них виявились смертельними.

Як повідомляє Daily Mail, італійський дизайнер Джорджіо Армані вирішив провести показ у Мілані в закритому режимі, на який глядачів не запрошуватимуть. Натомість побачити нові роботи будинку мод можна буде під час онлайн-трансляції на сайті Armani.

Через загрозу поширення коронавірусу влада італійського регіону Венето завчасно перервала Венеційський карнавал, який розпочався 16 лютого і мав тривати до 25 лютого.

Telegram Logo

Італійська влада також скасувала три футбольні матчі в північних регіонах Ломбардії та Венето. Окрім того, припинив роботу міланський оперний театр «Ла Скала», до 1 березня припинено навчання в університетах П'ємонта та Генуї. У Ломбардії та Генуї вирішено припинити роботу шкіл, підприємств, ресторанів, проведення спортивних заходів і меси в церквах. Мер Мілану, ділової столиці Італії, також закрив державні заклади.

Як повідомляють ЗМІ, про те, яким чином в країні поширився вірус, невідомо, оскільки прямих контактів інфіковані з людьми, яки прибули з азійських країн, не мали.

Контекст. Через епідемію коронавірусу було скасовано Міжнародну автомобільну виставку в Пекіні, заплановану на 21-30 квітня.

Епідемія стала причиною скасування азіатського інвестиційного форуму Credit Suisse Group і найбільшої в світі виставки мобільної індустрії Mobile World Congress у Барселоні.

На невизначений строк також перенесено етап «Формули-1» в Шанхаї, який мав пройти 17-19 квітня. За словами організаторів, гонка цьогоріч відбудеться, якщо ситуація з епідемією стабілізується.

Зимовий чемпіонат світу з легкої атлетики також перенесли на рік.

Додатково. За останніми даними, станом на 24 лютого, поза межами материкового Китаю зафіксовано 2204 випадки інфікування коронавірусом та 26 смертей від нього, зокрема в Японії, Ірані, Південній Кореї та Франції.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини