Facebook Pixel

«Ми ламаємо стереотипи»: Данілов розкрив співвідношення втрат рф і України під час контрнаступу

Контрнаступ України: втрати української та російської сторін на полі бою. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ України: втрати української та російської сторін на полі бою. Фото: Генштаб ЗСУ

Під час блискавичного контрнаступу українського війська на Харківщині росіяни зазнали набагато більше втрат попри те, що вони оборонялися й перебували в зручнішій ситуації. За словами очільника Ради нацбезпеки та оборони Олексія Данілова, втрати окупантів у дев’ять — десять разів перевищують українські.

Quote«Тобто на одного нашого загиблого воїна припадає 9 – 10 загиблих росіян, які вдерлися на нашу землю. Це дуже цікавий показник, адже за законами війни під час наступу ви витрачаєте значно більше, ніж під час оборони», — розповів він в етері «24 каналу».

Данілов наголосив, що далеко не всім європейським країнам вдалося б зробити те, що зробили Збройні сили України.

Quote«Ми ламаємо стереотипи не лише у військовій справі. Ми ламаємо стереотипи й для наших партнерів. Вони приємно здивовані якістю роботи наших військових, нашого суспільства», — зазначив він.

Секретар РНБО також відповів на заяву президента США Джо Байдена, який вважає, що про перелам у війні говорити важко. Він підтвердив, що Україна зробила це ще в період із 24 лютого до 20 березня. Тоді стало очевидним, наскільки повільно рухаються путінські загарбники.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окремо він застеріг український народ від передчасної ейфорії після успіхів ЗСУ на Харківщині. Данілов нагадав, наскільки великою є територія ворога й наскільки багато в нього ще складів зі зброєю. Він підкреслив, що попереду залишається ще багато роботи, доки останній російський солдат не залишить українську землю.

Контекст. За оновленими даними Міноборони, українські військові із 6 вересня звільнили 8,5 тис. кв. км території Харківської області, приблизно 388 населених пунктів і 150 тисяч людей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини