Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Компанія Ігоря Мазепи видобула унікальний бурштин вагою 5,3 кг

Компанія Ігоря Мазепи видобула бурштин вагою 5,3 кг.

Компанія Ігоря Мазепи видобула бурштин вагою 5,3 кг.

Компанія «Центр «Сонячне ремесло», пов'язана з Concorde Capital Ігоря Мазепи, видобула найбільший в історії незалежної України бурштин вагою 5305 г на родовищі Володимирець-Східний.

Це унікальна знахідка бурштину не лише для України, а й для всього світу, оскільки такі екземпляри зустрічаються дуже рідко, повідомляє компанія у прес-релізі.

«Бурштин масою понад 5 кг зустрічається вкрай рідко, за офіційними даними у світі лише кілька зразків такої ваги перебувають у музеях та приватних колекціях», – розповів генеральний директор ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло» Юрій Благодир.

Знахідку досліджено експертами Державного гемологічного центру України, які підтвердили його унікальність. За результатами досліджень встановлено, що цей зразок є бурштином – сукциніт.

«Сукциніт — природна викопна смола, що утворилася в еоценовий період (42-38 млн років тому) на європейському континенті, вона містить від 3 до 8% бурштинової кислоти (C4H6O4) і має характерний інфрачервоний спектр. Регіон поширення – Балтійсько-Дніпровська янтарноносна субпровінція, яка охоплює територію практично всю Польщу, Калінінградську область РФ, Литву, Латвію, південь та південний захід Білорусі та більшу частину Правобережної України», — розповіла Керівник відділу експертизи дорогоцінного каменю наук, експерт. Олена Бєліченко.

Зразок буде представлений світовій спільноті на міжнародних виставках та в каталогах.

«Ми розуміємо унікальність знахідки та хочемо, щоб усі поціновувачі побачили цей зразок. Упевнений, що за нього боротимуться колекціонери з усього світу», — наголосив генеральний директор ІК Concorde Capital Ігор Мазепа, який є інвестором у «Сонячне ремесло».

Довідка. Зразки бурштину масою понад 1000 г рідкісні природні утворення. Найбільший зразок бурштину вагою 9750 г знаходиться в Музеї природознавства в Берліні (Museum of Naturkunde).

«Центр «Сонячне ремесло» — товариство з обмеженою відповідальністю, яке здійснює видобуток та переробку бурштину-сирцю на родовищі «Володимирець-Східний». Компанія отримала спеціальний дозвіл на використання надр з метою видобутку бурштину загальною площею понад 83 га до 2029 року. Компанія реалізує бурштин-сирець, а також продукцію із нього під торговою маркою AmbertradeTM.

Concorde Capital – українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад $4 млрд у компанії України зі сфери металургії, автомобілебудування, нерухомості, хімпрому, нафтогазу, агропрому та фармацевтики. Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини