Facebook Pixel

Відкриття Таїланду для туристів знаходиться під загрозою: повільна вакцинація

Дату відкриття Бангкока для вакцинованих іноземних туристів перенесли з 1 жовтня на 15 жовтня. Фото: «Пілігрим»

Дату відкриття Бангкока для вакцинованих іноземних туристів перенесли з 1 жовтня на 15 жовтня. Фото: «Пілігрим»

Влада Таїланду вирішила перенести дату відкриття Бангкока для вакцинованих іноземних туристів з 1 жовтня на 15 жовтня через низькі темпи вакцинації в столиці. Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на місцеві ЗМІ.

За словами міністра туризму і спорту Таїланду, відкриття Бангкока може відбутися лише в тому випадку, якщо 70% населення столиці буде щеплено від коронавірусу. Він зазначив, що поки вакциновані 37%.

Знову відкладене відкриття Бангкока ставить під питання запуск міжнародного туризму з 1 жовтня і в інших чотирьох провінціях країни: Чонбурі, Чіангмай, Пхетбурі і Причепи Кірі Хан.

Telegram Logo

Ряд власників бізнесу також побоюються, що до 1 жовтня вони не встигнуть підготуватися.

Зараз для іноземних туристів з щепленням від коронавірусу відкриті Пхукет в рамках програми «Пісочниця Пхукета», а також острів Самуї і сусідні острови — за програмою «Самуї Плюс».

В рамках програми «Пісочниця Пхукета» іноземці можуть в'їжджати на острів з країн з низьким і середнім рівнем поширення коронавірусу, якщо вони пройшли повну вакцинацію не менше ніж за 14 днів до подорожі. «Самуї Плюс» передбачає, що вакциновані туристи повинні провести перші сім днів на острові Самуї, а на Панган і Тао можуть відправитися, починаючи з восьмого дня.

Контекст. Таїланд через 120 днів відкриє свої кордони для відвідування іноземцями, які хочуть відпочити в країні. Але пускати будуть тільки вакцинованих туристів, заявив прем'єр-міністр королівства в червні.

Коментарі

Всі новини