Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вакцина від коронавірусу в Україні: коли з’явиться та скільки українців готові зробити щеплення

Міністерство охорони здоров’я веде перемовини щодо закупівлі вакцини від Pfizer і кількох інших компаній. Якщо вони дадуть згоду на отримання вакцини Україною, то найвірогідніше вона з’явиться в державі у квітні-травні 2021 року.

Про це партнеру The Page — діловому тижневику «Перша Шпальта» заявив керівник експертної групи з питань імунопрофілактики Міністерства охорони здоров’я Сергій Литовка.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що перші дози Україна отримає безоплатно за міжнародною програмою COVAX, що дасть змогу вакцинувати 4 млн українців. За словами Литовки, для закупівлі інших доз уряд виділив 2 млрд грн. Однак, за словами старшого економіста Ukraine Economic Outlook Михайла Кухара, для закупівлі вакцини для всього населення потрібно $2 млрд, що перевищує видатки України на медицину.

Литовка додав, що лише 47 — 52% українців готові вакцинуватися проти коронавірусу, якщо вакцина буде безоплатною, а в разі, якщо за неї доведеться платити, то рівень готовності падає до 35%. Кухар же прогнозує, що 2021 року в Україні буде зростання попиту на послугу дорогого вакцинування заради повернення собі свободи пересування світом.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Насамперед рекомендовано провести вакцинацію медичних працівників, оскільки вони мають найбільший контакт із хворими на коронавірус, військовослужбовців, учасників Операції об’єднаних сил, соціальних працівників, а також освітян, співробітників Національної поліції, службовців Національної гвардії та інших», — додав Литовка.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що глобальний фонд доступу до вакцин проти коронавірусу COVAX схвалив запит України на отримання вакцини.

Коментарі

Всі новини