Ціна вакцини проти коронавірусу від Pfizer і BioNTech буде нижче ринкової та встановлюватиметься в залежності від регіону. Однак поки вакцина не отримала схвалення регулятора.
Про це повідомив керівник стратегії BioNTech Райан Річардсон, передає Reuters.

«Ми намагались застосовувати збалансований підхід, який визнає, що інновації вимагають капіталу та інвестицій, тому ми плануємо встановити ціну на нашу вакцину значно нижче типових ринкових ставок, що відображає ситуацію, в якій ми опинилися, та з метою забезпечити широкий доступ до неї в усьому світі», — сказав Річардсон.
Згідно з попередніми прогнозами очікувалося, що ціна курсу з двох вакцин від Pfizer і BioNTech буде на рівні $40.
Варто зазначити, що новини щодо успіху клінічних досліджень Pfizer і BioNTech вакцини проти коронавірусу вплинули на фондові ринки. Також позитивні новини призвели до падіння акцій Zoom більш ніж на 17%, компанія втратила $5,1 млрд.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю