Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розробник вакцини від COVID-19 розповів, коли світ повернеться до доковідного життя

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Професор Угур Шахін, гендиректор компанії BioNTech, вакцина якої зараз близька до успішного завершення повної програми випробувань, вважає, що зима 2020-2021 буде важкою, оскільки вакцина ще не зможе надати великого впливу на поширення інфекції. Але через деякий час вона зможе знизити поширення COVID-19 в два рази. В результаті до наступної зими життя повинне повернутися до докризового стану.

Про це повідомила BBC.

«Передача між людьми буде знижена з допомогою вакцини. Можливо, не на 90%, але, може бути, на 50%. Але ми не повинні забувати, що навіть це може привести до різкого скорочення поширення пандемії», — сказав Шахін.

При сприятливому розкладі очікується, що вакцина повністю покаже свою ефективність до кінця 2021 року — початку 2022 року. Професор зазначив, що цього вдасться досягти завдяки зниженню числа нових випадків зараження до літа і зростання охоплення вакцинації до осені 2021 року.

За його словами, мета полягала в тому, щоб до квітня наступного року доставити по всьому світу не менше 300 млн доз, що «може дозволити нам тільки почати впливати».

Шахін підкреслив, що

Quoteнеобхідно завершити всі програми імунізації до осені-2021.

Контекст. В світі з початку пандемії зареєстровано понад 54 млн хворих, понад 37,5 млн осіб одужали, а понад мільйон померли.

За добу 14 листопада в Україні зафіксовано 10 681 новий випадок COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я оновило список країн, які входять в «зелену» та «червону» зони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини