Facebook Pixel

Держстат хоче відкрити всі дані після війни, щоб не полегшувати ворогу роботу – голова відомства

Державна служба статистики відкриє всі статистичні публікації лише після війни. Відомство буде обмежувати інформацію, виходячи з норм чинного законодавства з урахуванням того, чи може вона завдати шкоди державі та мирному населенню.

Про це в інтерв’ю The Page заявив Ігор Вернер, голова Державної служби статистики.

Quote«Не треба полегшувати ворогу роботу. Я поважаю думку експертів, але ми відкриємо всю інформацію після війни», – розповів Вернер The Page.

Держстат хоче внести на розгляд уряду законопроєкт із пропозицією змін до правил звітування. Цим проєктом передбачається поновити звітування для регіонів, де не тривають бойові дії.

Quote«Ми будемо мати змогу отримати ту інформацію від респондентів, якої нам не вистачає. Але, враховуючи міркування безпеки, – це не значить, що ми її опублікуємо», – додав голова відомства.

The Page вирішив поговорити з головою Держстату Ігорем Вернером, щоб зрозуміти подальшу стратегію публікування даних. А також поцікавитися, як проходить реформа відомства, чому новий опублікований сайт вийшов незручним і чи буде Держстат рахувати кількість українців після масової хвилі міграції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉