Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кличко пояснив причини жорстких заходів в Києві через епідемію COVID-19

Влада міста Києва пішли на превентивні жорсткі обмежувальні заходи у зв'язку з епідемією COVID-19, щоб не повторити помилку західноєвропейських держав і не допустити безконтрольне поширення збудника хвороби вірусу SARS-CoV-2.

«Ми не стали чекати випадків спалаху коронавіруса і зробили превентивні заходи для того, щоб не допустити поширення вірусу», — про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в інтерв'ю The Page.

За його словами, складна ситуація з поширенням COVID-19, яка склалася в Італії, Німеччині чи Іспанії, пов'язана з тим що влада прогавила момент, коли можна було локалізувати поширення інфекції.

«Я щодня спілкуюся з моїми іноземними колегами, з мерами європейських міст, міст-побратимів. Те, що ми зробили, зараз вже повторюють інші європейські міста. Тому на сьогоднішній день я можу сказати, що випадків не так багато в порівнянні з іншими містами Європи. Я переконаний, що це завдяки превентивним заходам», — підкреслив мер.

Віталій Кличко застеріг, що інфекція COVID-19, яка лютує в світі, ще не вивчена, а її поширенню сприяє відсутність вакцини, яка тільки розробляється. «Відомо лише те, що вона поширюється набагато швидше, ніж інші, більш агресивно, ніж грип або інші ГРЗ», — зазначив Кличко.

Контекст. У Києві вже тиждень діє заборона на роботу торгових залів і закладів громадського харчування. Крім того, не працюють торгові центри і магазини, крім продуктових і господарських. Обмежено пересування людей між Києвом та іншими містами, проведення заходів з масовою участю громадян, закритий метрополітен.

А з понеділка, 23 березня, в Києві вводяться жорсткі обмеження на користування наземним громадським транспортом. Ним зможуть користуватися тільки окремі категорії працівників життєзабезпечення міста за спеціальними перепустками.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини