Київрада виділила гроші на закупівлю 1 млн доз вакцини від коронавірусу

Фото: BBC

Фото: BBC

Київрада стала першою міською радою в Україні, яка виділила кошти на закупівлю вакцини проти коронавірусу, повідомив міський голова Віталій Кличко.

Було виділено 140 млн грн завдяки внесенню змін до міської цільової програми «Здоров'я киян» на 2020-2022 роки.

«Ми маємо запобігти масовому поширенню хвороби. Захистити передусім найуразливіші категорії населення та людей, від роботи яких залежить життєдіяльність міста», — написав мер.

Telegram Logo

Найближчим часом міська влада розраховує підписати контракт на закупівлю 1 млн доз вакцини безпосередньо у виробника.

Про яку саме вакцину йдеться, не повідомляється.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Уперше про закупівлю Києвом вакцини Кличко заявив 22 січня.

Додатково. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) провело тендер і визначило компанію, яка займатиметься логістикою 117 тисяч доз вакцини Pfizer в Україні. Нею виявилася приватна київська «Фармасофт».

Крім цієї партії препарату Pfizer, у першому півріччі до країни мають надійти від 2,2 до 3,7 млн доз британсько-шведської вакцини AstraZeneca. Згідно із заявою міністра охорони здоров'я Максима Степанова, перший мільйон доз з'явиться в Україні вже 15 лютого.

На сайті Кабміну 10 лютого опубліковано постанову уряду, ухвалену 8 лютого. Вона присвячена питанням реєстрації вакцин проти коронавірусу для їхнього екстреного застосування. У цьому документі уряд увів заборону на реєстрацію російських вакцин.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини